• 3 Kopia
  • 1 Kopia

Stowarzyszenie Przyjaciół Polskiej Misji Katolickiej w Szwajcarii jest aktualnie jedyną ogólnoszwajcarską organizacją zrzeszającą polskich katolików w Szwajcarii.

 

Jeśli chcą Państwo być na bieżąco informowani o działaniu polonijnego duszpasterstwa w Szwajcarii lub chcą Państwo pomagać w utrzymaniu przy życiu Polskiej Misji Katolickiej, zapraszamy do śledzenia naszej strony.

 

Poprzez stronę internetową oraz media społecznościowe będziemy Państwa informować o działalności PMK, o fundowanym przez nasze stowarzyszenie stypendium dla polskiego księdza oraz o tym, jak dysponujemy wpłatami naszych darczyńców. Zależy nam na tym, aby wszyscy Polacy czujący się odpowiedzialnymi za rozwój polskiego duszpasterstwa w Szwajcarii angażowali się w działalność naszego Stowarzyszenia.